Paslaugos

Baldų gamyba

Mūsų komanda pagal Jūsų pateiktą nuotrauką, brėžinį ar tiesiog galvoje ilgai brandiną baldo konceptą pavers funkcionaliu, stilingu ir, svarbiausia, unikaliu gaminiu. Ilgametė patirtis inžinerijoje, projektų valdyme, metalo ir medienos apdirbime leidžia pasiūlyti ne tik baldų ar interjero detalių gamybą, bet ir įgyvendinti nestandartinius ir vienetinius spendimus pagal Jūsų išskirtinį poreikį.
Galime Jums sukurti išskirtinius ar net sudėtingus interjero ir eksterjero gaminius, nes dirbame su dideliu medžiagų pasirinkimu, kuris apima metalą, medžio masyvą, medžio lukštą, HPL, LMDP ir kt. Be to, specializuojamės valgomojo ir darbo stalų, TV spintelių, kavos staliukų gamyboje, tačiau mielai suprojektuosime ir pagaminsime baldą pagal Jūsų poreikį.

Juga-workshop-baldu-gamyba-metalo-gaminiai-miltelinis-dazymas-paslauga-baldu-gamyba
Juga-workshop-baldu-gamyba-metalo-gaminiai-miltelinis-dazymas-paslauga-metalo-gaminiai

Metalo gaminiai

Ieškote komandos, kuri galėtų pagaminti metalo gaminį pagal Jūsų individualų poreikį? Galime pakonsultuoti, suprojektuoti ir pagaminti nestandartinius ar vienetinius gaminius iš metalo. Mūsų paslaugos dirbant su metalu apima projektavimą, suvirinimą, pjovimą lazeriu, lankstymą, tekinimą, frezavimą, dažymą ir kt. Pagal poreikį galime sukurti ne tik interjero, bet ir eksterjero gaminius pagal Jūsų užsakymą.

Miltelinis dažymas

Mūsų komanda specializuojasi ne tik baldų gamyboje, bet ir tokiose paslaugose kaip miltelinis dažymas. Galime nudažyti metalo gaminius bet kokia spalva iš RAL paletės arba galime pasiūlyti nestandartines aukso ir vario spalvas. Mūsų krosnies išmatavimai yra 3200 x 1200 x 1800, todėl galime nudažyti nuo mažo iki didelio dydžio metalo gaminius. Bendradarbiaujant su partneriais galime pasiūlyti smėliavimo ar cinkavimo paslaugas bei dažymą dar didesnėje krosnyje. Mielai pakonsultuosime visais kilusiais klausimais bei pateiksime pasiūlymą pagal jūsų individualų dažymo poreikį.

Juga-workshop-baldu-gamyba-metalo-gaminiai-miltelinis-dazymas-paslauga-miltelinis-dazymas

Susisiekite, suprojektuosime ir pagaminsime

Juga-workshop-baldu-gamyba-metalo-gaminiai-miltelinis-dazymas-paslauga-baldu-gamyba